Motto tygodnia: Dla Szydło lepsze kwiaty niźli fiaty.

Dwie matki

Dwie matki Jezusa

numer 16/2016

Czy Chrystus był kobietą?

Polski Kościół ogłosił cud, przepraszam, „wydarzenie, które ma znamiona cudu”. Odbyło się ono w Wigilię 2 lata temu, ale dopiero teraz zostało „naukowo potwierdzone”, co oczywiście jest zgodne z planem bożym i stanowi dowód, że cud ów Pan Bozia dał Polsce na 1050. urodziny.

Co oczywiście było nieprzypadkowe, bo – jak wiadomo – Chrystus szczególnie umiłował sobie nasz naród i daje temu wyraz w wieloraki symboliczny sposób.

Dokładne zbadanie krwawej hostii mogłoby stać się źródłem niezwykłej wiedzy.

Kościół naucza ponad wszelką wątpliwość, iż każda konsekrowana hostia przemienia się w ciało Jezusa Chrystusa – i nikogo innego. Oznacza to, iż polski episkopat jest dziś w posiadaniu materiału genetycznego pochodzącego bezpośrednio od Boga. Przeprowadzenie pełnego badania DNA objawiłoby nam kod genetyczny Jezusa Chrystusa. Dałoby to nie tylko możliwość wykrycia potomków Chrystusa na ziemi, ale – co ważniejsze – pozwoliłoby poznać genom jedynego w historii ludzkości człowieka, który nie miał biologicznego ojca.

Generalnie śmiertelnicy mają w każdej komórce 23 pary chromosomów – w każdej parze jeden pochodzi od ojca, a drugi od matki. Niektórzy mają ich nawet więcej i wtedy nie jest dobrze (powoduje to np. zespół Downa) – ale jeszcze gorszy jest niedobór. Brak choćby fragmentu jednego z chromosomów jest w zasadzie zawsze śmiertelny. Byłoby zatem niezwykle istotnym dowiedzenie się, jak Chrystus obchodził się bez połowy genów. Czy genów ojca po prostu brakowało – co, zdaniem dzisiejszej nauki, powinno spowodować trudne do wyobrażenia mutacje i zakończyć rozwój Syna Bożego na zupełnie wstępnym okresie życia płodowego? Czy może zastąpiły je podwojone geny Maryi – co wskazywałoby na nieznaną dotychczas formę ludzkiej partenogenezy, a co gorsza oznaczałoby, że Chrystus był kobietą? Czy też może niepokalane poczęcie doprowadziło mimo wszystko do jakiejś wymiany materiału genetycznego – co pozwoliło nam poznać DNA Ducha Świętego?

Bracia i siostry! Nie lękajcie się prawdy! Prawda Was wyzwoli!

całość na łamach

Wasze komentarze (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Bog jest jeden a Duch Swiety zapłodnił Maryję bez jej pozwolenia/wiedzy. Czy to znaczy, ze Jesus zgwałcił swoja matkę żeby się urodzić ?

    • Dlaczego zaraz zgwałcił ? W Judei za Heroda było bardziej liberalne prawo niż w Potatoe Republic Of Bolanda.

  • Agnes, a Ty ile masz par chromosomów ? To, że nie rośnie Tobie broda nie implikuje Twojej normalności – dowiedz się tego,a medycyna Tobie pomoże- nie pozostaje nam nic innego aniżeli nadzieja że tak właśnie się stanie – w roku cudów i rocznic

Strona główna