Motto tygodnia: PiS się nie patyczkuje, idzie na całego – aresztowano Gawłowskiego.

Autor
WALDEMAR KUCHANNY

Z CZARNEJ DUPY się wyrwało

numer 49/16

Obserwujemy w sposób absolutnie czytelny dla każdego obserwatora tej rzeczywistości, że toczy się ogromna wojna cywilizacyjna, której celem jest zniszczenie Kościoła. Żyjemy w czasach, jak mówił to Weigel, chrystofobii, która ogarnęła Europę. I trudno odczytać te akty, czy to zabójstwo księdza w Normandii, czy to atak na dom spokojny starości dla sióstr zakonnych, czy jakiekolwiek inne zdarzenie, z którymi mamy do czynienia także w naszej ojczyźnie, jako akty zwykłego chuligaństwa.

ks. prof. Paweł Bortkiewicz. Radio Maryja, 27 listopada

Totalitarne ciągoty lewicy znów dają znać 0 sobie: zakłamany język ideologii( gender-queer staje się filarem nowego totalitaryzmu. Znów chodzi o równość i dyskryminację, tym razem nie klas, lecz „genderów"i „małżeństw" Mamy uwierzyć i powtarzać, że płeć (p^wd^a biologiczna), podstawowa cecha człowiek nie liczy się, większe znaczenie ma za to jej perwersyjna ‚ kuglarska imitacja – gender (jeden z dziesiątków). Mamy przyjąć, że małżeństwo nie jest usankcjonowaniem biologicznego i duchowego związku kobiety i mężczyzny, bo ma być związkiem mężczyzn lub kobiet w dowolnej liczbie i k°nfiguracji. (…) Powtarzanie tych bredni staje się obowiązkiem 1 spoiwem Nowej Wspaniałej Europy i Nowego Wspaniałego Świata.

Grzegorz Strzemecki, „GazetaPolska Codziennie", 26 listopada

Mamy do czynienie z pewną określoną stote&ą działania długofalowego – i tutaj rzeczywiście widziałbym jakieś grupy i masońskie i lewackie.

ks. dr hab. Marek Łuczak, Fronda.pl,27 listopada

Jestem radnym w sejmiku, mówię cały czas: Ludzie, czy będą ścieżki rowerowe, czy nie będą, to jest kompletnie nieważne, chodzi o to, żeby ratować rodziny. Róbmy coś, zastanówmy tię. Może trzeba przydzielić asystenta takiej rodzinie, w której jest konflikt, może ktoś z zewnątrz pomoże rozwiązać im problemy, np. ksiądz z parafii od serca by poradził.

prof. Jan Duda, „NaszDziennik", 26 listopada

Kiedyś Różaniec to była jednostka czasu. I to jest bardzo dobre wykorzystanie czasu. Dlaczego mam tupać nogą, że stoję w korku, gdy mogę spokojnie odmówić Różaniec?Zwłaszczaod czasu gdy Andrzej został prezydentem.

dalej Duda

Panowanie lewaków w Europie może zakończyć jedynie jakaś rewolucja społeczna, jakiś ruch, fala pospolitego sprzeciwu lub wybuch złości – taka fala obala i miażdży, a nie tylko odsuwa, władzy. (…) Ludzie chcą się zachowywać normalnie: nazywać pederastę zboczeńcem i nie chcą sę bać, że za nazwanie rzeczy po imieniu ktoś ich będzie karał z paragrafów o „mowienienawiści". (…) W Polsce nie wolno panu nazwać prezydenta Słupska dewiantem seksualnym, nawet jeżeli pan tak szczerze uważa i nawetjeślijego dewiacja jest faktem medycznym.

Wojciech Cejrowski, „DoRzeczy", 28 listopada

Obowiązkiem prezydenta jest dbać o dobro Narodu, a to _ dobro uzewnętrznia się też w wymiarze religijnym. (…). Musimy zatrzymać ten trend rugowania Chrystusa z przestrzeni I publicznej. To jest nasz obowiązek jako Narodu. (…). Dziś mamy władze, które starają się pobudzić energię Narodu. Natomiast to lewackie i libertyńskie m^cznictwoniesie tylko rozkład, szczególnie moralny. Musimy być czujni.

Duda

Siła Polski leży w polskiej^ armii, ale siła tej armii jest w waszych rękach i jest w tej wielkiej tradycji, którą symbolizuje Grób Nieznanego Żołnierza (…), ale siłę tej armii stanowi wielka wiara narodu polskiego, najlepiej symbolizowana przez krzyż Jana Pawła II stojący tu, na placu Piłsudskiego.

Antoni Macierewicz, promocja żołnierzy rezerwy na stopień oficerski, 27 listopada

Są całkiem liczące się media z obozu władzy, w których pokpiwanie na kolegium redakcyjnym I z działań w sprawie Smoleńska, szczególnie z Antoniego Macierewicza, jest przepustką do kariery. (…) Ja już się przyzwyczaiłem do ataków, Macierewicz pewnie jest na to odporniejszy od wielu śmiertelników. Jednak niszczenia charakterów I dziesiątek dobrze zapowiadających się dziennikarzy, prostactwa intelektualnego i uczenia zwykłej podłości ludzi, którzy mieli być nową elitą, darować nie wolno.

Tomasz Sakiewicz, „GazetaPolska", 30 listopada

Hałas medialny i zamieszanie, które ostatnio miały miejsce w związku ze smoleńską tragedią, są spowodowane przerażeniem obrońców kłamstwa smoleńskiego, świadomych tego, że tracą grunt pod nogami i że zbliża się godzina prawdy.

Macierewicz, „GazetaPolska", 30 listopada

Wybrał

[email protected]

AVEVALUE| 12945

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.