Motto tygodnia: Z jednej strony sejmowe wojska, z drugiej – kulawa Ochojska.

Z CZARNEJ DUPY się wyrwało

numer 40/16

Żyjemy w wolnym kraju, w którym dla wielu ludzi Polska, symbole narodowe oraz katolickie mają wartość większą niż życie.

Anna Sobecka, list, 27 września KOD z jednej strony jest niebezpieczny, bo podgrzewa nastroje, pogłębia podział Polski. Z kolei z drugiej strony sam się ośmiesza. Uczestniczy w niebezpiecznym procederze, bo niszczy dialog publiczny. Te rzeczy, które tam się dzieją, wywołują oburzenie. Nie jest on skuteczny, natomiast jest skuteczny w psuciu atmosfery prttycznej.

Bronisław Wildstein, Polskie Radio, 28 września Żołnierze wyklęci zwalczali zjawiska takiego typu jak KOD. Strzelalinie tylko do ruskiego okupanta, lecz także do zdrajców i kojaborantów wywodzących się z narodu polskiego.

Wojciech Cejrowski, „DoRzeczy", 25 września Polska ręka, pogardzana przez sabny, często spracowana i brudna, może okazać się ciężka. (…) Ona nie jest rychliwa, nie jest błyskotliwa, ale rozsierdzona potrafi przyłożyć.

Witold Gadowski, wideoblog, 26 września Komuniści to takie właśnie chamstwo i chamstwo inaczej nie rozumie jak tylko, gdy jest walone w pysk. Wtedy dopiero chamstwo się kuH. Kiedy chama nie walniesz w pysk, wówczas cham rośnie w siłę, w butę, wówczas cham zaczyna ci włazić z butami na plecy albo na twoi pogrzeb, by zrobić burdę.

dalej Cejrowski

KatoUcy, narodowcy i patrioci! Weźmy sprawy w swoje ręce! Będąc prawdziwie zaangażowani, nie ulegając diabelskim naciskom, żywię nadzieję, że niebawem przyjdzie nam się cieszyć ze Wspólnoty Chrystusa, wolnej od gejowskiego i taJmudycznego – mającego nas za „niewolników" i „robactwo" i dążącego do totalnej destrukcji cywUizacji chrześcijańskiej – kąkolu.

ks. Jacek Międlar, oświadczenie, 27 września Polska ma do odegrania w Europie ważną roję na płaszczyźnie duchowej i kulturowej. Wobec rosnącej sekularyzacji jest swego rodzaju „wyspą wiary i nadziei".

abp Henryk Hoser, homilia, 25 września Unia Europejska jest dla Polski szkodliwa przede wszystkim gospodarczo a w dalszej kolejności ideologicznie, egzystencjalnie itd.

Cejrowski Znamiennym przykładem silnej pozycji marksizmu kulturowego w Polsce jest wyrok w sprawie kobiety, która zdjęła krzyż ze ściany w szkole. Są ją za to wynagrodzii nakazuląc jeszcze przeprosić i wypłacać odszkodowanie. A więc szkola, jak° instytucja publiczna, została w świetle prawa naznaczona marksizmem kulturowym, który zakłada walkę z re l igią. By więc wdrożyć w życie kontrrewolucję, trzeba przede wszystkim przywrócić suwerennemu narodowi jego instytucje i organizacje.

Stanisław Srokowski, „GazetaWarszawska", 23 września Sens intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski (a także innych państw i narodów, jeśli tego zapragną dla własnego ocalenia), jest inny – poddanie się każdej ludzkiej władzy panowaniu, prawu i woli Chrystusa Króla. Nie jest to sprawa jedynie religijna lub światopoglądowy ale społeczna i ludzka. Jako ludzie stworzenj na obraz Boży mamy uznać i potwierdzić Boże panowanie uroczystym aktem państwowym i kościelnym.

ks. Stanisław Małkowski, „GazetaWarszawska" 23 września Opinia publiczna raz po raz wstrząsana jest skandalami, gdzie pod pretel

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.