Motto tygodnia: Pytania Dudy to horrendum – będzie gówno, a nie referendum!

sie

numer 41/16

„Czarnyprotest" jest tak nikczemną akcją, że przyciągnie jedynie lewicową kadrówkę. To inne przebranie tego, co obserwujemy od roku. Polacy, chwalić Boga, w większości mają pełną świadomość tego, czym naprawdę jest aborcja. I dlatego nie trzeba uciekać od sprawy. Obóz rządzący powinien pójść w odwrotnym kierunku. Warto zawalczyć o poszerzenie ochrony życia dzieci zagrożonych aborcją eugeniczną.

Jacek Karnowski, „wSieci", 3 października Opozycja i lewackie organizacje próbują wykorzystać bardzo wrażliwą rzecz na swój użytek, oszukują kobiety.

Mariusz Błaszczak, Telewizja Republika, 4 października Tumożna chyba mówić o jakimś odcztowieczeniu tych kobiet. (…) To świadczy o stanie ducha tych pań ubranych na czarno. Ogarnia je wściekłość wobec prawdy i dobra, bo przede wszystkim myślą o swojej wygodzie. One nie rozumieją podstawowej rzeczy, że gdy człowiek nie służy innym ludziom, to w pełni właściwie nie żyje.

Jerzy Zelnik, wPolityce.pl,4 października Na czeje zamieszek sporo było młodych ludzi. (…) Mięso armatnie rzucone na lewackie barykady to były bardzo młode dziewczyny, często w wieku licealnym. Myślę, że przy tym uderzeniu następuje przewartościowanie wartości. I tak jak gender niszczyło wartość małżeństwa, tak aborcja niszczy wartość życia. (…) Część społeczeństwa krańcowo głupieje i daje się ponieść tym emocjom.

ks. prof. Paweł Bortkiewicz, wPolityce.pl,4 października Ubieranie się na czarno z powodu aborcjijest na miejscu, bo aborcja to morderstwo i wymaga żajoby.

Wojciech Cejrowski, Facebook, 3 października Ta wolność dla kobiet ma oznaczać prawo do zabijania dzieci? Te panie powinny mieć wolność wyboru, zanim skorzystają z oferty jakiegoś swojego kolegi, a nie wtedy, kiedy za nieskorzystanie z tej wolności mają zapłacić dzieci. W istocie więc nie chodzi o żadną wolność, ale o zwykłe prawo do zabijania dzieci.

Krystyna Pawłowicz, „SuperExspress", 29 października To nie wszystko, bo oprócz prymitywnych idiotów jest zaplecze ustawicznie produkujące ów jad będący pajiwem ulicznych burd. To przemądrzajy Zanderg, który może stać się tak niebezpiecznyjak Trocki czy Che Guevara (trudnosobie wyobrazić lepsze nazwisko dla komunisty), to Biedroń skłonny rozmiękczyć i rozmydlić wszelkie normy obyczajowe, to panieneczki od Petru.

Aleksander Nalaskowski, „wSieci", 3 października Misjonarzy antyreligii najeży izolować od społeczeństwa. Robert Tekieli, „wSieci", 3 października To się kiedyś skończy. (…) Ktoś (…) pokaże Zandbergowi drzwi, a Biedroniowi co innego. W końcu ktoś (…) skutecznie porachuje się z bluzgającą „Wyborczą"i z bladym od nienawiści Kurskim.

dalej Nalaskowski Obecne starcie o życie ma nie tylko charakter pojityczny czy moralny, to także walka duchowa, starcie między siłami dobra i zła. (…) Pompowane przez Zachód protesty są oczywiście groźne pojitycznie dla PiS i obecnej władzy. Ale trzeba mieć też świadomość, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość im ulegnie, to będzie to oznaczało, że w istocie godzi się z tym, by granice realnych reform dyktowały nam siłyzewnętrzne, kontrojowane przez Sorosa czy niemiecki kapitał.

Tomasz Terlikowski, „GazetaPolska", 5 października Żaden rząd, również obecny, nie potrzebuje dodatkowego frontu, na którym musi walczyć. Trzeba jednak ten front otworzyć, ponieważ sprawa dotyczy pytania, czy w Polsce wolno zabijać poczęte dzieci.

ks. Marek Gancarczyk, „GośćNiedzielny", 2 października Reformacja rozbiła cywijizacyjną część Europy. Jej gwarantami, zwornikiem były Rzym i papiestwo, a także liturgia łacińska. (…) Nie jest przecież przypadkiem, że najbardziej radykalne formy, nacjonalizm i narodowy socjalizm, przyjęły w krajach o tradycji protestanckiej a w międzywojennej Europie granice między krajami, które akceptowały rozwiązania eugeniczne (odprzymusowej steryjizacji do przymusowej aborcji, a niekiedy^nawetlikwidacji), a tymi, które je odrzucały, określały właśnie granice wyznaniowe.

Terlikowski, „DoRzeczy", 3 października Dziś sztuka nasącza ludzi złem. (…) Sztuki używa się dziś do rozmontowywania normalności. To nowożytna rewojucja wzięte na cel każdą sferę wartości, każdą. Trzeba się bronić i ludzie się bronią. W wieju środowiskach, które mają refleksję, jest zwrot ku Kościołowi.

dalej Tekieli Trzeba rozpocząć nową batalię zmagań kulturowych, aby zdemaskować niebezpieczeństwa pogańskich i atejstycznych zamierzeń, sprzeciwiających się ewangejii życia, a tym samym koncepcji człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności kobiety i mężczyzny, a także sakramentu małżeństwa i samej rodziny.

abp Wacław Depo, homilia, 3 października

Wybrał

WALDEMAR KUCHANNY

[email protected]

AVEVALUE| 8372

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.