Motto tygodnia: Pytania Dudy to horrendum – będzie gówno, a nie referendum!

Co ma Antek na Kaczora

numer 43/16

TRYBUNA LUDZI, Facebook *

Przemysław Marek Gorący: Zeznania Księżyca i kotów (poprzednich i bieżącego). Tomasz Mielcarek: Antek wie, że Kaczor księżyc zajebał. Albo że to nie była kradzież. To zamach był. Wojciech Mittelstaedt: Misiewicza. Spotkać takiego typka w ciemnej ulicy – każdy by się bał. Waldemar Linowski: Antek otacza się młodymi chłopcami. Może prowadzi wypożyczalnię???Tadeusz Widz: Antek zna wszystkie erogenne miejsca Jarka. Oto tajemnica radosna. Liliana Szczurek: Ma haki. i to nie kilka. Może ma też wędkę?, Johnny BGood: Antek ma na Jarka ziobro z Lecha wyciągnięte. Mirosław Głuchowski: Kaczor ma na Antka teczki z psychiatryka. Zbigniew Czarnecki: Nic nie ma. To koledzy z tego samego szpitala.

Strona www *

qqf: Razem z Ziobrem mają teraz różne klucze do biur i archiwów. więc może jakąś lojalkę TW Przemek znaleźli?, Olek: Te stare haki są jeszcze z osiemdziesiątego dziewiątego. David Haselgnot: Seks-taśmęi grozi, że opublikuje, jeśli Kacz nie będzie tańczył jak na sznurku. Lamus57: W 1979 Kaczor kradł z pracy papier toaletowy. Papieżak: Co ma Antek na Kaczora? Zastanawiam się_kondoma!Kaczor dupę swą wypina, a Antkowi cieknie ślina, wazelina, wazelina… Darek: Kaczor chyba sam się głowi nad tym, kiedy przeoczył ten moment, w którym powinien był krzyczeć: „Prr, Antoni, stój, szalony!”. Słaby: Antek ma nagrania, jak bliźniaki były pod namiotem w fazie wczesnego kartofla. „Lechu, walisz konia? – Tak. – To wal swojego”. Ot co. Goldfisz: Trybuna, Ty to dajesz tematy. I jak ja niby mam w to teraz wkomponować jakiś żart o Zelniku?

Forum *

starykizior: Raczej odwrotnie. Kaczor ma coś na Antka z czasów KOR i pierwszej „Solidarności”. Antek tak szczeka, jak pan mu każe. Kil Iashandra Ree: Lepiej nie wiedzieć.

Wypowiedzi pochodzą z forum internetowego tygodnika „NIE"i Facebooka.

AVEVALUE| 4980

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.