Motto tygodnia: PiS się nie patyczkuje, idzie na całego – aresztowano Gawłowskiego.

BLOGwszyst kich świętych

numer 04/17

Świętej Honoraty

Donoszę fundacji Życie i Rodzina, że do domu włamała mi się i zamieszkała bestia gender. Przystępując do kasowania różnic kulturowych między płciami, spowodowała to, że Daniszewska żąda ode mnie gotowania, sprzątania, paciorkowania i rodzenia bachorów. Gdybym umiał coś jej narodzić, to najchętniej trypra.

Świętej Matyldy

Kaczyści skaczą z radości, że Ameryka doznała nieszczęścia nazwiskiem Trump. Oni wszystkim krajom świata życzą jak najgorzej. Wtedy Polska będzie od morza do morza. Od morza zamordyzmu do morza dewocji.

Świętego Teodozjusza

Prokuratura w Warszawie prowadzi śledztwo przeciw niemieckiej firmie sprzedającej biało-czerwone wycieraczki do butów. Oczywiście w praktyce Ziobro może jej nachuchać. Śledztwo dotyczy „znieważenia polskiej flagi”. Wygląda na to, że prokuratorzy chcą karać za łączenie dwóch popularnych kolorów (jeśli biel jest kolorem). Nonsens prawny tym większy, że polska ustawa o emblematach precyzyjnie określa, że chronione jest tylko biało-czerwone ściśle sprecyzowanego kształtu i rozmiarów. Żadna wycieraczka nie ma takich parametrów.

Świętej Grety

Prezydent Duda w styczniu na 10 dni wyjechał na narty do Izraela. Podobno widziano go, jak szusuje z góry Synaj. Kancelaria narciarza ogłosiła, że miejscowy premier Netanjahu (coto, kurwa, za nazwisko!) gotuje dla Dudy ciepły posiłek. Niczego nie ugotował.

Świętego Arkadiusza

Politycy i prasa PiS nazywają Targowicą PO i Nowoczesną za to, że rzekomo chciały się skarżyć w UE na łamanie prawa w Polsce w związku z bezprawnym uchwaleniem budżetu. Tak Unia została zrównana z carycą Katarzyną II, a niedoszła skarga ze sprowadzeniem rosyjskich wojsk i w rezultacie likwidacją państwa polskiego.

Świętego Benedykta

Tomasz Terlikowski wciąż pisze przeciw rozwodom. Widocznie zazdrości rozwodnikom.

Świętej Bogumiły

Ktoś pomazał farbą drzwi do lokalu PiS w Szczecinie. Tamtejszy szef partii ogłosił, że wini za to opozycję i sprzyjające jej media. Poseł PO Nitras umył drzwi, czyli wziął odpowiedzialność. Gdy wcześniej zbezczeszczono nie drzwi, ale nagrobek Bolesława Bieruta, kaczyści nie brali za to odpowiedzialności, czyli go nie czyścili, tylko wygrywali wybory.

Świętej Weroniki

Syn znanego kilkadziesiąt lat temu w Polsce autora popularnej powieści sensacyjnej Leopolda Tyrmanda, spłodzony w USA Matthew, Amerykanin, znany tylko u nas i z tego, że miał ojca, ogłosił w „DoRzeczy”: „Gwarantuję, że Trump będzie sojusznikiem Polski”. A ja gwarantuję, że papież Franciszek przejdzie na islam. by blagier Urban Świętego Feliksa

Gwarancje młodego Tyrmanda ozdabiają artykuł Waldemara Łysiaka. Liberalną elitę USA nazywa on bagnem, które należy zderatyzować, i gnojówką. O skażenie Ameryki Łysiak oskarża niemieckich Żydów, którzy wyemigrowali do Stanów, bo „dojście do władzy hitlerowców bardzo im się nie spodobało”. A powinno się było podobać?

Świętego Hilarego

W tym samym wydaniu tygodnika Lisickiego Tadeusz Płużański opluwa właśnie zmarłego Zygmunta Baumana, właściciela największego mózgu, jaki cały świat dostał z Polski. Zaliczając „Łupaszkę” w miejsce Baumana „do prawdziwych polskich elit”, oskarża Profesora o udział w dorzynaniu Kotarbińskiego, Tatarkiewicza i Ossowskich. Akurat oni po zawodowych kłopotach za stalinizmu uzyskali w PRL najwyższe honory. Żeby okazać rozmiary swojej ignorancji, Płużański nazywa stalinowcem prof. Juliana Hochfelda, w rzeczywistości wywodzącego się z PPS, a w PZPR szykanowanego za liberalizm i rewizjonizm.

Świętej Niny

Zażegnany został straszny konflikt w mojej rodzinie. Daniszewska nałogowo biega boso po śniegu. Jej ukochany pies Iwan boleśnie pogryzł żonie łydki. Ta pogroziła mu, że następnym razem go zbije. Iwan starał się wytłumaczyć, że gryzł, żeby wróciła, a więc w trosce o jej zdrowie. Na zgodę oboje przez kwadrans całowali się z języczkiem. Wyszło wtedy na jaw, że Iwan ma długi język.

Świętego Pawła

Nigdy, dosłownie ani razu nie uległem żadnej reklamie. Nie znam nikogo o takiej oporności. ??

Foto autor| Rys. TOMASZ WIATER, AVEVALUE| 9911

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.